Login

Hasło
Rejestracja
Nie pamiętam hasła

Dj na Wesele


Osób online:
15

Kategorii:
39

Filmików & Zdjęć:
1692


Filmy, Filmiki

Ziomek RBK

Teledyski

3 edycja Mam Talent, Świat Według Kiepskich, Niewiarygodny głos, Pomydleni

Nazwa

Odcinek 9 - Unearthed (LektorPL)

Kategoria Sezon 2
Opis Michael studiuje ca??y ??yciorys Mahone. Podaj??c si?? za jednego z Agent??w FBI, udaj?? si?? do ??ony Mahone, by przeprowadzi?? z ni?? wywiad, z nadziej??, ??e uda mu si?? uzyska?? wi??cej dok??adnych informacji na temat jego przesz??o??ci. Lincoln i LJ zn??w razem, po kilku przygodach zostaje im podr????owa?? pieszo, na miejsce spotkania z wujkiem LJ`a. C-Note obmy??la spos??b odbicia ??ony i swojej c??rki Dede. Jego ??ona, ??ledzona przez Agent??w FBI, musi wybiera?? pomi??dzy swoim m????em, a dzieckiem. R??wnie?? i T-Bag nie rezygnuje ze swych przedsi??wzi????. Poszukuje swojej starej mi??o??ci pod z??ym adresem, za co spotkaj?? go nieprzewidziane przez niego samego przygody.
Wyświetleń 1430
Facebook Wrzuć na FB


<< poprzedni plik następny plik >>

Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link
Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone linki - znajdują sie tu materiały pobierane ze strony youtube.com, video.google.pl wrzuta.pl itp.