Login

Hasło
Rejestracja
Nie pamiętam hasła

Dj na Wesele


Osób online:
15

Kategorii:
39

Filmików & Zdjęć:
1692


Filmy, Filmiki

Ziomek RBK

Teledyski

3 edycja Mam Talent, Świat Według Kiepskich, Niewiarygodny głos, Pomydleni

Nazwa

Odcinek 22 - Sona (LektorPL)

Kategoria Sezon 2
Opis Fina??owy odcinek...wiele w??tk??w zostaje wyja??nionych, jednocze??nie stawiaj??c widza w jeszcze wi??kszym znaku zapytania...Michael ko??czy swoj?? gr?? z Mahone.Pobi?? go, w jego w??asnej grze. Mahone my??l??c, ??e jest bystrzejszy od Kima, wpada we w??asn?? pu??apk??. Sucre jest w ci??zkim stanie, ryzykuje swoim ??yciem, i ucieka ze szpitala. Kellerman sk??ada o??wiadczenie przed wysokim s??dem. Sara zostaje oczyszczona z zarzut??w, Lincoln tez, a on sam zostaje aresztowany. Zdecydowa?? si?? zap??aci?? cen?? za ca???? swoj?? przesz??o????. T-Bag zostaje aresztowany i wi??ziony w panamskim wi??zieniu. Bellicka spotyka zn??w straszny los. I niespodziewany zwrot akcji, przy g????wnym bohaterze...Michael zn??w wraca do wi??zienia...
Wyświetleń 1482
Facebook Wrzuć na FB


następny plik >>

Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link
Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone linki - znajdują sie tu materiały pobierane ze strony youtube.com, video.google.pl wrzuta.pl itp.