Login

Hasło
Rejestracja
Nie pamiętam hasła

Dj na Wesele


Osób online:
15

Kategorii:
39

Filmików & Zdjęć:
1692


Filmy, Filmiki

Ziomek RBK

Teledyski

3 edycja Mam Talent, Świat Według Kiepskich, Niewiarygodny głos, Pomydleni

Nazwa

Odcinek 21 - Fin Del Camino (LektorPL)

Kategoria Sezon 2
Opis Michael jest zdeterminowany i gotowy przerwa?? ucieczk??. Nie potrafi pogodzi?? si?? z tym, ??e taki z??y cz??owiek, jak T-Bag wci???? pozostaje na wolno??ci. Opuszcza brata, i udaje si?? na niby zaplanowane spotkanie z Sucrem, a jednocze??nie pragnie dopa???? zab??jc??. Zach??anny Bellick jest gotowy uczyni?? wszystko, dla g??upich milion??w, kt??rych posiadaczem jest T-Bag. Sucre, wiedz??c, ??e jego ukochanej Maricruz grozi niebezpiecze??stwo, daje prowadzi?? si?? Bellickowi. Niespodziewane spotkanie Mahone z Lincolnem, jak obaj z tego wyjd??? Sara znajduje si?? trudnym po??o??eniu, jej ??ycie na wolno??ci dobiega ko??ca. Chwil?? przed og??oszeniem wyroku, pojawia si?? naoczny i wiarygodny ??wiadek...czy zmieni przysz??o???? Sary, i pomo??e jej?
Wyświetleń 1541
Facebook Wrzuć na FB


<< poprzedni plik następny plik >>

Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link
Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone linki - znajdują sie tu materiały pobierane ze strony youtube.com, video.google.pl wrzuta.pl itp.