Login

Hasło
Rejestracja
Nie pamiętam hasła

Dj na Wesele


Osób online:
16

Kategorii:
39

Filmików & Zdjęć:
1692


Filmy, Filmiki

Ziomek RBK

Teledyski

3 edycja Mam Talent, Świat Według Kiepskich, Niewiarygodny głos, Pomydleni

Nazwa

Odcinek 17 - Bad Blood (LektorPL)

Kategoria Sezon 2
Opis Michael i Sara, po nieudanej pr??bie dostania si?? do skrytki, sk??adaj?? wizyt?? by??emu naczelnikowi Fox River, Wardenowi Pope, w kt??rm widz?? ostatni?? nadziej??, do rozwi??zania tajemnicy, jak?? kryje za sob?? klucz. Lista Mahone zwi??ksza si?? o kolejnego zbiega. C-Note, w obawie o zagro??one ??ycie swojej c??rki, oddaje si?? w r??ce w??adz. Sucre, po us??yszanych informacjach, u??wiadamia sobie, jakie niebezpieczestwo czyha na niego na lotnisku w Ixtapa, gdzie ma si?? spotka?? z Maricruz. Do T-Baga dociera fakt, ??e nie s?? w stanie dalej si?? ukrywa?? w mieszkaniu Pani Hollander. Pakuj?? si?? i zabiera ich w nieznane dla nich miejsce, do swojego rodzinnego domu.
Wyświetleń 1578
Facebook Wrzuć na FB


<< poprzedni plik następny plik >>

Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link
Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone linki - znajdują sie tu materiały pobierane ze strony youtube.com, video.google.pl wrzuta.pl itp.