Login

Hasło
Rejestracja
Nie pamiętam hasła

Dj na Wesele


Osób online:
45

Kategorii:
39

Filmików & Zdjęć:
1692


Filmy, Filmiki

Ziomek RBK

Teledyski

3 edycja Mam Talent, Świat Według Kiepskich, Niewiarygodny głos, Pomydleni

Nazwa

Czarnobyl. Reaktor strachu - zwiastun PL

Kategoria Zwiastuny, Trailery
Opis Czarnobyl. Reaktor strachu w kinach od 22 czerwca!

Horror tw??rcy prze??omowego \"Paranormal Activity\". Sze??cioro m??odych ludzi szukaj??cych ekstremalnych wra??e?? wynajmuje przewodnika, kt??ry, mimo surowych zakaz??w, zabiera ich do owianego tajemnic?? miasta-widmo. Tu mieszkali niegdy?? pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ci??gu 48 godzin przeprowadzono ewakuacj?? ca??ego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, kt??rych ju?? nigdy wi??cej nie widziano... Wkr??tce bohaterowie filmu odkrywaj??, ??e cho?? nikt nie prze??y?? katastrofy, bynajmniej nie s?? tutaj sami. Wszystko wskazuje na to, ??e przera??aj??cy rozdzia?? w historii miasta nie zosta?? jeszcze wcale zamkni??ty.
Wyświetleń 870
Facebook Wrzuć na FB


następny plik >>

Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link
Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone linki - znajdują sie tu materiały pobierane ze strony youtube.com, video.google.pl wrzuta.pl itp.